.
دکترآلوئه‌ورا - بزرگترین مرجع تخصصی آلوئه ورا در ایران **** تهیه و توزیع مواد اولیه و مشاوره در امر تولید انواع نوشیدنی،کمپوت،محصولات دارویی،آرایشی و بهداشتی***مشاوره تخصصی کاشت،نگهداری،فرآوری و رژیم غذایی در جهت افزایش راندمان***دکتر آلوئه ورا،پل ارتباطی تولیدکنندگان،فروشندگان،صنعتگران،مشاورین و محققین در صنعت آلوئه ورا

نرم کننده و حالت دهنده موی آلوئه ورا

 

آلوئه ورا یکی از مواد تشکیل دهنده اکثر محصولات بهداشتی آرایشی و دارویی،از جمله محصولات مراقبت از مو میباشد.آلوئه ورا به دلیل خواص شگفت انگیزش بر ایجاد درخشندگی،نرم کنندگی،ضد ریزش و ضد شوره بودن مو شناخته میشود.شما میتوانید بر طبق دستورات زیر نرم کننده و حالت دهنده آلوئه ورا را در منزل خود بسازید و از خواص آن بهره مند گردید.

 

  

1- یک یا دو برگ بزرگ و ژل دار آلوئه ورا را از گیاه جدا کنید.موهای ضخیم تر به مقدار بیشتری آلوئه ورا نیاز دارند.

 

 

 

 

2- پس از شستشوی برگ، ژل درون آن را توسط پوست کن خارج کنید و درون ظرفی بریزید.سعی کنید ژل را به صورت کامل از پوسته سبز جدا کنید.

 

 

 


3- محتویات ظرف را درون مخلوط کن ریخته و آن را به خوبی مخلوط کنید.نیازی به اضافه کردن آّب نمی باشد.

 

 

 

 

4- محتویات مخلوط کن را داخل ظرف بریزید.مطمئن شوید که ژل های آلوئه ورا خوب مخلوط شده،در غیر اینصورت تکه های بزرگ آلوئه ورا به موهای شما چسببیده و در موهای شما گیر میکند.

 

 

 

 

5- پس از شستشوی موهای خود مخلوط فوق را بر روی موهای خود ماساژ دهید. مطمئن شوید که تمام قسمت های مو از ریشه ها تا نوک موها آغشته شده اند.اگر شما از نرم کننده و یا تقویت کننده دیگری استفاده میکنید میتوانید آنها را نیز در این مرحله به موهای خود اضافه کنید.
 
 

 

 

5- موهایتان را گرم کنید.با کلاه مخصوص پلاستیکی موهای خود را بپوشانید و به مدت 5 دقیقه زیر سشوار بنشینید. اگر شما از محصولات دیگری نیز استفاده میکنید میتوانید دستورالعمل آن محصول را انجام دهید.

 

 

 

 

6- موهایتان را بشوئید.پس از اینکه زمان گرما دهی به پایان رسید کلاه را از روی موهای خود برداشته و موهای خود را آّبکشی کنید.

 

 

 گروه تخصصی دکتر آلوئه ورا